Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Switch Cisco Catalyst 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI

Pret:
150 EUR(fara TVA)
Cod produs:
WS-C3550-48-SMI
Brand:
Greutate:
5.90 KGS
Garantie:
12 luni
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

Porturi 48x 10/100
2x   1000BASE-X (GBIC)
Management Da
Memorie
  • 4MB buffer
  • 64MB DRAM
  • 16MB flash
Standarde
  • IEEE 802.1x
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.1D Spanning-Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3 10BASE-T specification
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
  • 1000BASE-X (GBIC)
  • 1000BASE-SX
  • 1000BASE-LX/LH
  • 1000BASE-ZX
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1470nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1490nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1510nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1530nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1550nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1570nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1590nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1610nm
  • RMON I and II standards
  • SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3
Alimentare Intern
Putere Consumata
110W
Dimensiuni (H x W x D)      
  • 4.45 x 44.5 x 41.3 cm
  • 1RU Stackable
Greutate 5.9 Kg
Altele
  • Suporta maxim 8000 Adrese MAC
  • Capacitate hardware de rutare pana la 16000 de rute IPv4
  • SMI installed, upgradeable to advanced IP routing
  • 13.6 Gbps switching fabric
  • 6.8 Gbps maximum forwarding bandwidth at Layer 2 and Layer 3
  • 10.1 Mpps forwarding rate for 64-byte packets
  • Configurable up to 2,000 multicast routes
  • Configurable Maximum Transmission Unit (MTU) of up to 1,546 Bytes for bridging of MPLS tagged frames

Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul