Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Switch Cisco Catalyst 24x 10/100 + 2x dual-purpose gigabit, WS-C2960-24TC-S

Pret:
315 EUR(fara TVA)
Cod produs:
WS-C2960-24TC-S
Brand:
Greutate:
3.60 KGS
Garantie:
12 luni
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

Porturi
  • 24x 10/100
  • 2x dual-purpose uplinks (each dual-purpose uplink port has
    one 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port,
    1 port active)
Management Da
Memorie
  • 64MB DRAM
  • 32MB flash
Standarde
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1x
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.3 10BASE-T specification
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
Alimentare Intern
Putere Consumata
30W
Dimensiuni (H x W x D)      
  • 4.4 x 44.5 x 23.6 cm
  • 1U
Greutate 3.6 Kg
Altele
  • Suporta maxim 8000 adrese MAC
  • Capacitate Switch 16GBs
  • LAN Lite Image installed

Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul