Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Switch Cisco Catalyst 10x 10/100/1000Base-T + 2x 1000Base-X(GBIC), Layer 3, WS-C3550-12T

Pret:
280 EUR(fara TVA)
Cod produs:
WS-C3550-12T
Brand:
Condition:
Folosit
Greutate:
7.30 KGS
Garantie:
12 luni
Disponibilitate:
in stoc
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

Porturi

10x 10/100/1000BASE-T (gigabit) + 2x 1000BASE-X (GBIC)

Management Da
Memorie
  • 4MB buffer
  • 64MB DRAM
  • 16MB flash
Standarde
  • IEEE 802.1x
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.1D Spanning-Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3 10BASE-T specification
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
  • 1000BASE-X (GBIC)
  • 1000BASE-SX
  • 1000BASE-LX/LH
  • 1000BASE-ZX
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1470nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1490nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1510nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1530nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1550nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1570nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1590nm
  • 1000BASE-CWDM GBIC 1610nm
  • RMON I and II standards
  • SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3, RIP v1, RIP v2, NTP, DNS, PIM, IGMP, DHCP, ARP, DVMRP, TFTP, STP, HSRP, CGMP, IGRP, EIGRP, OSPF, BGP v4, WCCP
Alimentare Intern
Putere Consumata
190W
Dimensiuni (H x W x D)      
  • 6.7 x 44.5 x 40.4 cm
  • 1.5RU Stackable
Greutate 7.3 Kg
Altele

Suporta maxim 12000 Adrese MAC
Capacitate hardware de rutare pana la 24.000 de rute IPv4
24 Gbps switching fabric
12 Gbps maximum forwarding bandwidth at Layer 2 and Layer 3
17.0 Mpps forwarding rate for 64-byte packets
Configurable Maximum Transmission Unit (MTU) of up to 2,000 Bytes for bridging of MPLS tagged frames


Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul