Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Modul XENPAK 10GB Cisco Compatibil 300m, ANC-XENPAK-10G-SR-SC-850-MM-03

Pret:
100 EUR(fara TVA)
Cod produs:
XENPAK-10G-SR
Condition:
Nou
Greutate:
0.30 KGS
Garantie:
36 luni
Disponibilitate:
in stoc
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

XENPAK-10G-SR / ANC-XENPAK-10G-SR-SC-850-MM-03

Modul optic XENPAK 10GB compatibil Cisco 10GBASE-SR, 850nm, MM, SC duplex, 300m

  • XENPAK-10G-SR    300m    850nm     MM  SC  €   100  ANC-XENPAK-10G-SR-SC-850-MM-03
  • XENPAK-10G-LR    10km    1310nm    SM  SC  €   160  ANC-XENPAK-10G-LR-SC-1310-SM-10
  • XENPAK-10G-ER    40km    1550nm    SM  SC  €   400  ANC-XENPAK-10G-ER-SC-1550-SM-40
  • XENPAK-10G-ZR    80km    1550nm    SM  SC  €   800  ANC-XENPAK-10G-ZR-SC-1550-SM-80

Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul