Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Modul SFP Cisco compatibil WDM SM 20Km, conector SC, ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A

Pret:
25 EUR(fara TVA)
Cod produs:
ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
Condition:
Nou
Greutate:
0.10 KGS
Garantie:
36 luni
Disponibilitate:
in stoc
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

Modul optic Cisco compatibil SFP WDM SM 20KM, conector SC simplex, 1.25Gbps, GLC-BX-D/U

  •    2km    Tx1550nm/Rx1310nm    SM / SC     € 20     ANC-SFP-WDM-Tx1550/Rx1310-SC-2B
  •    2km    Tx1310nm/Rx1550nm    SM / SC     € 20     ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-2A
  •  20km    Tx1550nm/Rx1310nm    SM / SC     € 30     ANC-SFP-WDM-Tx1550/Rx1310-SC-20B
  •  20km    Tx1310nm/Rx1550nm    SM / SC     € 30     ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
  •  20km    Tx1490nm/Rx1310nm    SM / SC     € 30     ANC-SFP-WDM-Tx1490/Rx1310-SC-20B
  •  20km    TX1310nm/Rx1490nm    SM / SC     € 30     ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1490-SC-20A
  •  40km    Tx1490nm/Rx1310nm    SM / SC     € 45     ANC-SFP-WDM-Tx1490/Rx1310-SC-40B
  •  40km    TX1310nm/Rx1490nm    SM / SC     € 45     ANC-SFP-WDM-Tx1310/Rx1490-SC-40A
  •  80km    TX1550nm/Rx1490nm    SM / SC     € 80   ANC-SFP-WDM-Tx1550/Rx1490-SC-80B
  •  80km    Tx1490nm/Rx1550nm    SM / SC     € 80   ANC-SFP-WDM-Tx1490/Rx1550-SC-80A
  • 120km   TX1550nm/Rx1490nm    SM / SC     € 100   ANC-SFP-WDM-Tx1550/Rx1490-SC-120B
  • 120km   Tx1490nm/Rx1550nm    SM / SC     € 100   ANC-SFP-WDM-Tx1490/Rx1550-SC-120A

Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul