Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Modul SFP 10G Cisco compatibil 300 metri, SFP-10G-SR

Pret:
50 EUR(fara TVA)
Cod produs:
SFP-10G-SR
Condition:
Nou
Greutate:
0.20 KGS
Garantie:
36 luni
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

    SFP-10G-SR    300m    850nm      Multimode       LC     € 50          ANC-SFP-10G-SR-LC-850-MM-03
    SFP-10G-LR    10km     1310nm   Single Mode     LC     € 120        ANC-SFP-10G-LR-LC-1310-SM-10
    SFP-10G-ER    40km    1550nm    Single Mode     LC     € 400        ANC-SFP-10G-ER-LC-1550-SM-40
    SFP-10G-ZR    80km    1550nm    Single Mode     LC     € 800        ANC-SFP-10G-ZR-LC-1550-SM-80


Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul