Incarcare... Asteptati...

Cautati un produs

anume si nu l-ati gasit pe site?

CONTACTATI-NE!

Adresa de e-mail*:

Numar de telefon*:

Detalii*:


Newsletter


Modul Optic QSFP 40GBASE-SR4 MPO Connector

Pret:
420 EUR(fara TVA)
Cod produs:
QSFP-40G-SR4
Condition:
Nou
Greutate:
0.15 KGS
Garantie:
36 luni
Disponibilitate:
TL 10 zile
Cantitate:
Bookmark and Share


Descriere produs

QSFP+ Compatibil Cisco

  • QSFP-40G-SR4    QSFP+ 40GBASE-SR4 Transceiver Module, MMF, MPO Connector, 100m on OM3, 150m on OM4, 1310nm @ 420 EUR
  • QSFP-40G-LR4    QSFP+ 40GBASE-LR4 Transceiver Module, SMF, LC, 10KM, 1310nm @ 1500 EUR
  • QSFP-40G-CSR4  QSFP+ 4x10GBASE-SR Transceiver Module, MPO Connector, 300M, 850nm @ 420 EUR

Scrie propriul comentariu

Comentarii produse

Fii primul care comenteaza acest produs!

Ultimele vizionate...

Convertor

Din Euro in RON:

Cosul meu

Total comanda: 0 EUR(fara TVA)

Ai 0 produse in cos.

Vezi cosul